Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

Ledeč 2019 Info o Táboře Historie O nás Foto Dopisy Napiště nám Děkujeme FAQ Spolupráce

Seznam družstev

  1. družstvo: Tomáš Kraus   2. družstvo: Honza Dobeš
           
  Roman Perk   Štěpán Dufek
  Martin Chvojka   Matěj Dufek
  Filip Kaňka   Matěj Gubiš
  Daniel Musil   Zdeněk Spitzer
  Pavel Šolín   Vojtěch Nevečeřal
  Josef Hána   Štěpán Brdíčko
  Daniel Žižka   Jan Pěta
  Lukáš Četverik   Vojtěch Hirsch
  Petr Kroupa   Daniel Tůma
  Matěj Kolesa   Jakub Vávra
  Jiří Panenka   Filip Šimek
        Vít Horník
           
           
  3. družstvo: Vojta Mirovský   4. družstvo: Martin Slabý
           
  Jáchym Jan Pechač   Daniel Rejlek
  Simone Manganello   Michal Květoň
  Vincent Zelenka   Adam Tesař
  Štěpán Kysela   Luka Ward
  Jaroslav Martínek   David Moravec
  Jan Machovec   Martin Macek
  Jan Kubišta   Adam Kovář
  Tobiáš Sychrovský   Matěj Vojtíšek
  Petr Novák   Matěj Strnad
  Vojtěch Gubiš   Michele Cilenti
           
           
  5. družstvo: Tomáš Frantík   6. družstvo: Jakub Eichler
           
  Matěj Pabyška   Jakub Kubišta
  Adam Tůma   Jiří Václavík
  Filip Tůma   Jakub Nešpůrek
  Ondřej Chvojka   Michael Kratina
  Miroslav Braborec   Adam Dufek
  Matyáš Vraný   David Kovář
  Kryštof Paroulek   Lukáš Zejda
  Kryštof Janů   David Strádal
  Martin Václavík      
  Adam Bedlivý      
           
           
  7. družstvo: Tomáš Epstein   8. družstvo: Václav Kolář
           
  Jakub Kučera   Zuzana Petráčková
  Petr Četverik   Antonie Bystroňová
  Daniel Barták   Johana Pourová
  Jonáš Hadrava   Valerie Ulíková
  Vojtěch Procházka   Klára Brožová
  Maxmilián Pour   Kristýna Braborcová
  Václav Kasal   Kateřina Macková
  Šimon Hadrava   Lenka Schramlová
        Valerie Hovadíková
        Veronika Kaiserová
        Katka Ištvániková
           
         
  9. družstvo: Pavla Zelenková   10. družstvo: Lucie Šímová
           
  Tereza Macháčková   Kateřina Škopková
  Vanessa Červenková   Adéla Nedvídková
  Tereza Kašparová   Maja Winterová
  Markéta Koulová   Klára Motáková
  Natálie Cislarová   Ludmila Slabá
  Marie Dobešová   Eliška Líbalová
  Anna Plevová   Anna Kotroušová
  Berenika Ulíková   Ella Zavoralová
  Karolína Vavřincová   Michaela Angerová
  Eliška Mirovská   Tereza Bendová
  Kateřina Mašínová   Amélie Červenková
  Kateřina Matušková   Soňa Staňková
           
           
  11. družstvo: Nikola Fantová   12. družstvo: Kristýna Kubišová
           
  Natálie Trávníčková   Berenika Drhová
  Petra Fišerová   Evelína Dobešová
  Madlen Hovadíková   Lucie Macháčková
  Eliška Kurfürstová   Nicol Hodinová
  Natálie Koryntová   Kateřina Davídková
  Marie Vávrová   Marina Manganellová
  Kateřina Šimková   Adéla Kepková
  Marie Horáková   Adéla Součková
  Hana Slabá   Kristýna Pabyšková
  Zuzana Poláková   Kateřina Pabyšková
  Adéla Malá   Natália Sabo
  Kateřina Tomášková   Madlen Součková
           
           
  13. družstvo: Zuzana Švarcbachová   14. družstvo: Tereza Eichlerová
           
  Jiřina Hanžlíková   Martina Cimická
  Nela Stará   Sára Nevečeřalová
  Stela Zejdová   Amálie Václavíková
  Alžběta Musilová   Veronika Ryšavá
  Andrea Stejskalová   Zuzana Mikešová
  Lucie Květoňová   Markéta Poláková
  Tereza Kopřivová   Anna Bezrouková
  Alžběta Schierová   Elena Horníková
  Eliška Vostrá      
  Hana Sychrovská      
  Adéla Velíšková      
           
           
  15. družstvo: Ivana Trikalová      
           
  Karolína Vojtíšková      
  Markéta Fišerová      
  Ella Ward      
  Natali Nechvílová      
  Nela Zejdová      
  Ema Moravcová      
  Ester Cilenti      
  Eliška Kučerová      

Home | Ledeč 2019 | Info o táboře | O nás | Historie | Foto | Dopisy | Napište nám | Děkujeme | FAQ | © 2019 AZ HUJER, z.s.