Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

Ledeč 2019 Info o Táboře Historie O nás Foto Dopisy Napiště nám Děkujeme FAQ Spolupráce

Seznam Družstev

1     8  
Vedoucí: Iva Trikalová   Vedoucí: Václav Kolář
Jakub Vávra   Eliška Mirovská
Vincent Zelenka   Tereza Macháčková
David Bölts   Natálie  Cislarová
Gabriel Alvin Arellanes   Marie Dobešová
Lukáš Četverik   Tereza Kašparová
Jaroslav Škoda   Anna Plevová
Vojtěch Hirsch   Vanessa Červenková
Jáchym Jan Pechač   Berenika Ulíková
Jan Pěta   Markéta  Koulová
Vojtěch Nevečeřal   Anna Kotroušová
Mikoláš Bronec   Petra Fišerová
Daniel  Heller   Ella Zavoralová
         
         
2     9  
Vedoucí: Martin Slabý   Vedoucí: Lucie Šímová
Matěj Vojtíšek   Amélie Červenková
Štěpán Kysela   Aisha Aguerbi
Simone Manganello   Michaela Angerová
Petr Novák   Tereza Bendová
Pavel Schneider   Eliška Líbalová
Matyáš Mitterwald   Klára Motáková
Martin Macek   Ludmila Slabá
Michal Květoň   Zuzana Poláková
Adam Kovář   Natálie Koryntová
Matěj Strnad   Natálie Trávníčková
David Moravec   Daniela Langerová
Luka Ward   Kateřina Škopková
Miki Cilenti   Eliška Žebrová
Albert Otradovec   Karolína Kasparová
         
         
3     10  
Vedoucí: Tomáš Frantík   Vedoucí: Nikol Fantová
Jakub Kubišta   Kristýna  Pabyšková
Michael Kratina   Ivana Moldříková
David Kovář   Eliška Šafránková
Jakub Nešpůrek   Alžběta Šebánková
Adam Dufek   Tereza Kopřivová
David Strádal   Kateřina Tomášková
Matyáš Franěk   Adéla Skutilová
Lukáš Zejda   Marie Magdaléna Straková
Danail Tsvetanov   Madlen Součková
Jiří Václavík   Hana Slabá
Jan Škuthan   Pavla Kolínová
Patrik Kollman   Lucie Macháčková
         
         
4     11  
Vedoucí: Honza Dobeš   Vedoucí: Pája Zelenková
Maxmilián Pour   Sára Nevečeřalová
Štěpán Janíček   Nikola Gillová
Jiří Ptačník   Linda Gillová
Petr Četverik   Michaela Jedličková
Šimon Knýbel   Andrea  Stejskalová
Aleš Vít   Magdaléna Adamová
Štěpán Vít   Marie Vávrová
Štěpán Knýbel   Linda Valtrová
Matěj Adam   Anna Koubínová
Jakub Kučera   Sophie Marie Freissl
      Barbora Koděrová
      Emma Mitterwaldová
5        
Vedoucí: Filip Hlaváček      
Christian Müller   12  
Marek Šeda   Vedoucí: Bára Švarcbachová
Vilém Bruthans   Antonie Veselá
Václav Kasal   Nela Zejdová
Filip Lisner   Stela Zejdová
Jan Barták   Adéla Kurejová
Šimon Hadrava   Martina Cimická
Matěj Doležal   Elena Horníková
Adam Kolín   Anna Jeřábková
Jindřich Pabyška   Kateřina Krupičková
      Veronika Ryšavá
      Anna Bezrouková
6     Julie Moldříková
Vedoucí: Kristýna Kubišová   Sofie Pokorná
Václav Vacek      
Lukáš Hrobský      
Adam Hrobský   13  
Vojtěch Strnad   Vedoucí: Karolína Horáčková + Lenka Bezstarosti
Jan  Květoň   Markéta  Fišerová
Matěj Bradáč   Viktorie Janíčková
Jáchym Skutil   Karolína Vojtíšková
Jáchym Kubánek   Natali Nechvílová
      Kristýna Škábová
      Eliška Kučerová
7     Ema Moravcová
Vedoucí: Kuba Kaiser   Josefína Špetláková
Jakub Ryšavý   Ludmila Bruthansová
Matěj Žák   Simona Kasparová
Jan Ševčík   Kristýna Květoňová
Lukáš Kurej   Ester Cilenti
Marek Endal      
David Schiefner      
Andreas Jež   14  
Vojtěch Hofman   Vedoucí: Tereza Eichlerová
      Sophia Müllerová
      Kristýna Šrolová
      Anna Knýbelová
      Monika Růžičková
      Julie Anna Řebíčková
      Aneta Kašparová
      Natálie Marie Nováková
      Klára Brodinová
         
         
      15  
      Vedoucí: Zuzana Švarcbachová
      Jana Zubinová
      Alžběta Bezrouková
      Eliška Orszulíková
      Marie   Žáková
      Eliška Vacková
      Claudie Pokorná
      Anežka Meitnerová
      Alžběta Doubková

Home | Ledeč 2019 | Info o táboře | O nás | Historie | Foto | Dopisy | Napište nám | Děkujeme | FAQ | © 2019 AZ HUJER, z.s.