Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

Ledeč 2019 Info o Táboře Historie O nás Foto Dopisy Napiště nám Děkujeme FAQ Spolupráce

Smíšená družstva

ADAMS
Kačka Mirovská
      družstvo
1 Jakub Vaněk 1
2 Ivan Žižka 2
3 Nicolas Kyllar 3
4 Tadeáš Drha 4
5 Dalibor Bočan 4
6 Tomáš Pěnkava 6
7 Jan Bartoš 7
8 Tereza Poláková 9
9 Klaudie Bednaříková 11
10 Barbora Švarcbachová 10
11 Anna Pejchová 13
12 Nikola Doubková 13
13 Soňa Staňková 15
       
BROWN
Filip Hlaváček
      družstvo
1 Zdeněk Vávra 1
2 Miroslav Tesárek 2
3 Jakub Fanta 3
4 David Kaňovský 4
5 David Heliman 5
6 Ondřej Smrčka 6
7 Martin Tomek 7
8 Kamila  Sokolíková 10
9 Michaela Schramlová 11
10 Blanka Malá 11
11 Petra Hirschová 12
12 Veronika Kaiserová 13
13 Adéla  Sukdoláková 15
       
LONDON
Tomáš Epstain
      družstvo
1 Pavel Vávra 1
2 Odin Bölts 2
3 Michal Gregor 2
4 Štěpán  Beran 4
5 Václav Míka 4
6 Jonáš Svoboda 6
7 Jiří Panenka 7
8 Magdaléna Pourová 10
9 Tereza Vítková 11
10 Linda Skálová 11
11 Lenka Schramlová 13
12 Nela Dittrichová 13
13 Tereza Bendová 15
       
DAVIS
Pája Červenková
      družstvo
       
1 Ondřej Záruba 1
2 Jakub Doubek 2
3 Martin Žilka 3
4 Filip Chundela 4
5 Jan Linhart 5
6 Filip Král 7
7 Jan Peťa 8
8 Sára Andělová 9
9 Eva Votrubová 11
10 Anna Neumanová 10
11 Kateřina Dobešová 11
12 Kamila Lišková 13
13 Michaela Angerová 15
       
FOX
Jířa Hadravová
      družstvo
1 Tomáš Frantík 1
2 Jan Kaňovský 2
3 František  Frantík 3
4 Daniel Petr Konečný 4
5 Marek Šmíd 5
6 Lukáš Četverik 4
7 David Bölts 6
8 Helena Pinďáková 9
9 Lenka Bezstarosti 10
10 Tereza Bočanová 11
11 Kristýna Braborcová 12
12 Natálie Čermáková 12
13 Veronika Soukupová 15
       
GRANT
Michal Bartošek
      družstvo
1 Jakub Kaiser 1
2 Štěpán  Dub 2
3 Jiří  Brejcha 2
4 Tomáš Fuksa 3
5 Filip Mužík 6
6 Josef Vaněk 6
7 Matěj Malý 8
8 Tereza Eichlerová 9
9 Štěpánka Skolilová 10
10 Martina  Míková 9
11 Valerie Ulíková 13
12 Katka Ištvániková 13
13 Adéla  Huřtáková 15
       
HAMILTON
Filip Bureš
      družstvo
1 Tomáš Nechleba 1
2 Jakub Mužík 2
3 Ondřej Adam 3
4 Roman Perk 4
5 Matěj Mužík 6
6 Tomáš Zahradníček 5
7 David Adam 8
8 Nikol Fantová 9
9 Karolína Horáčková 10
10 Barbara Benešová 9
11 Johana Pourová 11
12 Kristýna Návesníková 13
13 Linda Ištvániková 14
       
MORRISON
Lucka
      družstvo
1 Jakub  Stanovský 1
2 Martin Klančík 2
3 Jakub Svoboda 3
4 Otakar Semerák 4
5 Jakub Křišťan 5
6 Daniel Žižka 6
7 Ondřej Pejcha 7
8 Barbora Vestfálová 9
9 Klára Zítová 10
10 Kateřina Dlouhá 11
11 Martina Nechlebová 12
12 Adéla  Linhartová 13
13 Simona Prchlíková 14
       
PARKER
Kuba Eichler
      družstvo
1 Jan Liška 1
2 Petr Zíta 1
3 Patrik Ilušák 5
4 Semaj Mangual 3
5 František  Brunclík 5
6 Daniel Náhončík 6
7 Tomáš  Brejcha 7
8 Martin Bartoš 7
9 Kateřina Fibichová 9
10 Petra Hajžmanová 10
11 Tereza Sísová 11
12 Anna Hánová 12
13 Natálie Cislarová 14
14 Adéla  Nedvídková 15
       
SMITH
Tadeáš Vávra
      družstvo
1 Dominik Čekal 2
2 Antonín Kosina 3
3 Ondřej Kubiš 5
4 Jakub Louda 4
5 Adam  Jílek 5
6 Samuel Náhončík 6
7 Vojtěch Hirsch 8
8 Jakub Rybář 8
9 Pavla Zelenková 9
10 Michaela Pavlová 10
11 Markéta Benešová 12
12 Nikola Halbichová 12
13 Marie  Dobešová 14
14 Eliška  Mirovská 14
       
TAYLOR
Marek "Burák" Trikal
      družstvo
1 Jan Štěpánek 1
2 Jiří Kosina 3
3 Vít Soukup 3
4 Jakub Fibich 4
5 Pavel Šolín 5
6 Matěj Sukdolák 6
7 Adam Bulíř 8
8 Adam Kovář 8
9 Lucie Šímová 9
10 Anna  Havelcová 10
11 Gabriela Dobešová 11
12 Karolína R. Satscheková 12
13 Kateřina Škopková 15
14 Markéta Koulová 14
       
WILSON
Bětka Maroušková
      družstvo
1 Jan Meruna 1
2 Tomáš Baliamis 2
3 Vojtěch Koula 5
4 Lukáš Staněk 3
5 Josef Hána 6
6 Jakub Štěpnička 5
7 Jan Břečka 7
8 David Chundela 8
9 Zuzana Švarcbachová 9
10 Tereza Doubková 10
11 Kamila Šolínová 12
12 Šárka Švarcová 12
13 Berenika Ulíková 14
14 Marie  Kocourková 14

Home | Ledeč 2019 | Info o táboře | O nás | Historie | Foto | Dopisy | Napište nám | Děkujeme | FAQ | © 2019 AZ HUJER, z.s.