Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

20.12.2022

Ahoj všichni,
 
dnes jsme se vydali na tradiční vánoční procházku, tentokrát zasněženou Stromovkou. Omrzliny jsme v průběhu cesty hojili domácím cukrovím a svařákem?
Přejeme vám, ať už Vánoce slavíte jakkoliv, užijte si je a hezky si odpočiňte ⛄️
 
Vaši Hujeři

6.11.2022

Milí tábornici, milí rodiče,
 
v úterý proběhla každoroční valná hromada, kde jsme definitivně uzavřeli letošní tábor. Zvolili jsme nového předsedu spolku a tím se stal Ivan Žižka? Pro příští rok zůstává hlavní vedoucí Zuzka Švarcbachová a hospodář Milan Ševčík. Od nového roku se rozjedou přípravy pro další táborový ročník. Můžete se těšit na zprávy, jak nám to jde ? Už se všichni moc těšíme, až se zase všichni sejdeme v naší Sluneční zátoce ❤️
 
Dále si zapište do diářů termín tábora, který byl předběžně stanoven od soboty 1. 7. do soboty 15. 7. 2023
Do tábora tedy zbývá 236 dní, ale nezoufejte, uteče to jako voda. 
 
Přejeme pěkný vstup do nového týdne!
Hujeři ?

12.10.2022

Naši milí příznivci,
 
tento víkend jsme byli v Buškovském mlýně na tradičním táborovém hodnocení. V sobotu přes den jsme si udělali výlet na hrad Kost a večer společně diskutovali. Řešili jsme, co se letos na táboře událo, co se povedlo a co do dalších let vylepšit, abychom ten náš skvělý tábor měli ještě skvělejší ? Na fotky z akce se můžete mrknout na našem facebooku.
Tímto je letošní ročník definitivně zakončený a my se těšíme, co nás čeká v příštím roce.
 
Děkujeme všem za přízeň a my se určitě brzy ozveme! ?
Vaši Hujeři

16.7.2022

Naši milí táborníci,
 
uteklo to jako voda a tábor je za námi. Za nás jsme si ho parádně užili! Přidáváme fotky družstev. Fotky smíšených družstev přidáme během několika dní na Rajče. Přivezli jsme i nějaké ztráty a nálezy, které nafotíme a budou vystavené na našem facebooku a webových stránkách.
Přejeme všem hezké léto! ?
 
Prázdninám třikrát zdar!
Vaši Hujeři

15.7.2022

Zdravíčko,

probudily jsme se do posledního dne. Dnes nám jako budíček hrálo dokonce pět písniček. I tak nám ale zbyl čas na rozcvičku, protože podle programu byla v plánu po snídani štafeta smíšených družstev. Pořádně jsme se posilnily a pak už byl vyhlášen sraz na hřišti. Rozdělili jsme se na jednotlivé rozběhy a následně podle finálového pavouka měřili síly v běhu. Vyhrálo družstvo Háďata. Sláva vítězům a čest poraženým a zúčastněným!

S vědomím zítřejšího odjezdu jsme ale věděli, že po obědě si budeme muset zabalit a uklidit tábor. Hned po poledním klidu jsme se ale znovu sešli na hřišti, kde proběhlo vyhlášení celotáborové hry, samozřejmě s řádným ukončením celého tábora Rikitanem a jeho družinou. Všechna družstva, včetně vítězných Norků, si následně vyzvedlo ceny a všichni dostali i skautský stejnokroj, tedy táborové tričko, které se nám podařilo sehnat díky našim úspěchům v poslední celotáborové hře.

V podvečer jsme se ale už opravdu museli uchýlit k zabalení našich věcí. Společnými silami jsme také udělali pořádnou rojnici a prošli celý tábor, abychom jako správní táborníci za sebou nenechali ani papírek. Po posledním nástupu jsme se vrhli na večeři a hnedka potom rychle dobalit poslední drobnosti (samozřejmě kromě spacáku), protože v osm hodin začíná poslední DISKOTÉKA!

Tak my jdeme tančit a těšíme se na vás zítra. Příjezd je plánovaný okolo 13:00 k Sokolu Královské Vinohrady, Polská 2400/1a. Případné zpoždění budeme hlásit na našem facebooku.

Za holky z družstva č. 11, vedoucí Johča.

Také jsme dali dohromady video z druhé části tábora, abyste se mohli podívat, co tady vlastně děláme. 


14.7.2022

Ahoj vespolek!

První na dnešním programu byl souboj nehrajících kapitánů smíšených družstev v „Bumper Ballu“, kterému přihlíželi všichni táborníci. Zvítězil tým složený z Grizzlyho, Větrníka, Tichošlápka a Jirky. Smíšená družstva těchto kapitánů získala bod do celotáborové hry. Poté jsme i my ostatní měli možnost si tento sport vyzkoušet. Zjistili jsme, že je to veliká legrace ale překvapivě velmi náročné

Po dopoledním programu následoval oběd, ke kterému jsme měli klasické UHO s rýží. Po poledním klidu opět následovala celotáborová hra, kde jsme stopovali zelenou příšeru a snažili se získat zpět peníze, které nám ukradla. Jednalo se o opičí dráhu, na konci které jsme odhalili, kdo se skrýval pod maskou zelené příšery. Byl to tedy velmi úspěšný den.

Za všechny táborníky posílá pozdrav družstvo č. 12 – Tea, Áďa, Bětka, Maky, Lilly, Klárka, Luci Š., Zuzka, Laura, Viki, Luci G., Šárka a Terka   


13.7.2022

Ahoj všem domů!

Dnešní ráno jsme začaly pohodlnějším programem, kdy celé dopoledne náleželo námi vybraným sportům, úklidu tábora a kronice. Nejdříve jsme si daly menší odpočinek spojený s plněním bobříka osamělosti, kdy jsme se musely schovat našemu vedoucímu, ale hned po svačině jsme se už věnovaly utkání ve volejbale v namíchaných týmech s klukama z jedničky.

Po vydatném obědě následoval klasický odpolední klid, při kterém jsme načerpali všichni síly, abychom v odpolední celotáborové hře mohli porovnat síly se zelenou příšerou, kterou jsme se snažili konečně odhalit. Tentokrát se nám ji podařilo alespoň vystopovat a skoro jsme ji dokázali dostihnout a načapat, když se snažila škodit.  Bohužel nám stále uniká, a tak můžeme jen doufat, že zítra se nám poštěstí znovu. Dnes jsme udělali maximum.

Hezký večer všem, co sledují náš deník

Za družstvo č. 8, vedoucí Venca


12.7.2022

Puťákovou noc jsme spolu s dalšími několika družstvy strávili v táboře kvůli špatnému počasí. Snídani jsme si dali společně s družstvy 12 a 13 u ohniště. Měli jsme čaj a chleba s máslem a salámem nebo marmeládou. Poté jsme vyrazili z tábora na vlakovou zastávku, odkud jsme odjížděli směr Smrčná.

Zde jsme vystoupili a čekala nás zhruba 6 km dlouhá procházka směrem do Světlé nad Sázavou. Cestou do Světlé jsme si dali krátkou pauzu na lehký oběd. Po příchodu do města jsme se rozdělili na menší skupinky a vydali se na nákupy. Pořídili jsme si spoustu důležitých věcí včetně malého množství sladkostí. J

Kolem druhé hodiny odpoledne jsme se znovu shromáždili a vydali se směrem na nádraží, zde jsme nasedli na vlak, který nás dovezl až zastávku u tábora. Po příchodu zpátky do tábora jsme si vybalili, umyli se a měli chvilku na odpočinek nebo hraní si s kamarády.

K večeři jsme měli klasickou po puťákovou večeři, tedy párek s kaší. Nyní nás už bohužel čeká několik posledních dní tábora, které si ale pořádně užijeme!

Zdraví kluci z 5 společně s vedoucím Kubou.


11.7.2022

Posíláme pozdravy ze Sluneční zátoky,

kde jsme dnes výjimečně netrávili moc času. Vyrazili jsme totiž na puťák! Ráno jsme si zabalili, nafasovali jídlo a další vybavení pro přežití v přírodě. Pak jsme se vydali na cestu ve skupině s děvčaty z 9. družstva. Cesta probíhala hladce a nezvykle tiše, jelikož jsme plnili bobříka mlčení. Dorazili jsme k lomu, kde jsme rozbili tábor a vykoupali se. Byla trochu zima, což nám nevadilo, protože jsme se mohli osušit a ohřát u plápolajícího ohně. Na tom se již zároveň připravovala naše tradiční puťáková večeře. Po večeři jsme si postavili přístřešek a usedli k táborovému ohni a věnovali se zpěvu a dalším aktivitám u táboráku. Jelikož jsme šli celou cestu na lomy pěšky a cesta byla náročná, ke spánku jsme se uložili docela brzy, ačkoliv později než máme normálně večerku.

Držte nám palce, má být chladná noc. Předpověď nás varovala před chladnějším počasím, jsme tedy vybaveni teplým oblečením a vidinou ranní horké polévky a čaje.

Zdravíme od lomu číslo 5 (neboli Centrálu)

Honza a družstvo č. 2


11.7.2022

Ahoj všem,
 
celý tábor se odebral na putovní výlet, takže deník z pondělí a úterý očekávejte zítra večer. Mezitím se můžete podívat na naše video z olympijského klání! ?
 
Všechny fotky naleznete zde.
 
Zuzka a všichni táborníci

10.7.2022

Zdravíme všechny domů!

Nedělní posunutý budíček se nám dneska hodil, dospali jsme se a hned po snídani (vánočka a kakao, yes!) jsme šli dokončit olympijskou disciplínu, a to skok vysoký. Po výkonech hodných profesionálních sportovců jsme ještě zaběhli přespolní běh, tedy tři kolečka okolo celého tábora. Po výborném obědě jsme si zalezli do kutlochů, abychom nabrali síly na odpoledne. Dva dny podávání extra výkonů jsou přeci jen náročné.

Hned po odpoledním klidu jsme se shromáždili na hřišti a byly vyhlášeny výsledky olympijských her ve všech disciplínách a kategoriích. Fotky z průběhu celé olympiády budou k vidění na webu, takže vy všichni, co pozorně sledujete náš deník, můžete vidět, jak si vaše ratolesti vedly.

Odpolední program pokračoval klidněji. Vedoucí nám připravili promítání tematického filmu, Záhada hlavolamu, který vypráví příběh Rychlých šípů a ježka v kleci. Po večeři jsme se sešli k zápasu v softbalu mezi námi a vedoucími. Bohužel jsme museli s blížící se přípravou na večerku napínavé utkání přerušit a dohrajeme ho jindy. Teď už se začneme připravovat na zítřejší výlet do blízkých luhů a hájů. Držte nám palce!

Kluci z jedničky, Mára, Matěj, Jirka, Šimon, Jáchym, Jindra, Péťa, Max, Maty, Adam a Páťa s vedoucím Vojtou

 


9.7.2022

Ahoja všem domů,

 

ráno nás čekala velkolepá snídaně, houska se šunkou nebo marmeládou a kukuřičné lupínky s mlékem. Mňam, to byla dobrota! Potom jsme měli hromadnou rozcvičku, dokonce i s písničkami a připravili jsme se na olympiádu. Ta se skládala ze skoku do dálky, do výšky, trojskoku, sprintu a hodu míčkem, nebo vrhu koulí. K obědu nás čekala svíčková a pak polední klid. Odpoledne jsme měli mít ještě Ledečský speciál v podobě přespolního běhu. Bohužel nás ale zradilo počasí a přespolní běh stihla odběhnout jen dvě nejmladší družstva. Celé odpoledne pak propršelo, tak proto jsme se rozhodli, že si večer dáme krátkou diskotéku. Boj o olympijské medaile tedy bude probíhat zítra!

 

Uf, to byl teda náročný den. Tak dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc!
Fotky z tábora si můžete prohlédnout zde.

Družstvo č. 10 – Anet, Naty, Juli, Verča, Esty, Ella, Míša, Terky, Emča, Anička, Mája a Bára

 


8.7.2022

Zdravíme ze Sluneční zátoky,

 probudili jsme se do chladného počasí, které nám navíc zpestřilo mrholení. Počasí nás ale neodradilo od toho, abychom se všichni pilně věnovali sportu. I navzdory mírně nepříjemným okolním podmínkám se naše družstvo vydalo na hřiště a zahráli jsme si přehazovanou, která byla plná nasazení a emocí. Poté následoval badminton, při kterém jsme si trochu vydechli.

 Po obědě a zaslouženém odpočinku během poledního klidu, jsme se vrhli na odpolední aktivity. Na odpolední program už se počasí zlepšilo a v průběhu odpoledne nám i svítilo sluníčko, což značně pozvedlo všeobecnou zimou zachmuřenou náladu. Nejdříve se naše družstvo vydalo natrénovat atletické disciplíny, které nás všechny budou čekat během olympiády. Vyzkoušeli jsme si sprinty, skok daleký i hod a zároveň si zasloužili bobříka mrštnosti. Jako poslední nás čekal ping pong, po kterém jsme si doplnili druhou část výuky první pomoci. Naučili jsme se stabilizovanou polohu i nacvičili správný postup resuscitace. Za to jsme obdrželi dalšího bobříka.

Po večeři jsme zahajovali olympiádu, která nás čeká další den. Během zahájení jsme se všichni sešli a sledovali vztyčení olympijské vlajky, následovalo zapálení olympijského ohně a sliby rozhodčích i sportovců. Dnešním dnem je tedy zahájena olympiáda a zítra budeme soutěžit o stupně vítězů v atletických disciplínách i o překonání vlastních osobních rekordů.

Dnešek byl tedy navzdory nevlídnému chladnému přivítání nabitý a všichni se těšíme na zítřejší soutěže, kde srovnáme své síly. Snad se i vy máte doma krásně, pokud nám chcete napsat, můžete poslat e-mail na adresu info@taborvledci.cz nebo napsat pohled. Budeme moc rádi! S novinkami o olympiádě se ozveme zítra!

Zdraví družstvo číslo 13 a jejich vedoucí Kamča

 

 


7.7.2022

 

Hola hoj všem,

 

dnes padl los na mou hlavu, abych vám poreferoval o našem dni. Dnešní ráno bylo těžké a ze spacáků se nám vůbec nechtělo. Důvod byl jednoduchý, v noci jsme měli noční hru, která nám sebrala hodně sil. Naším úkolem bylo získat zpět táborovou vlajku, kterou nám sebrala zelená příšera.

 

Dnes to bylo poprvé, kdy rosničkám vyšla předpověď, a pršelo. Do dnešního dne se sledování předpovědí rovnalo věštění z křišťálové koule, ale naštěstí bylo pořad sluníčko. Jako první zaměstnání nás čekal skok vysoký, který jsme museli v půlce bohužel kvůli počasí přerušit a jít hrát deskovky do jídelny (ale nebojte, zítra to doskáčeme). Druhým zaměstnáním byla voda, kde naštěstí nepršelo a tak jsme si všichni mohli vyzkoušet, jak kormidlovat pramici.

 

K obědu jsme měli sekanou s kaší a s plnými bříšky jsme se odebrali k polednímu klidu. Spousta z nás se snažila dospat noční bojovku. Odpoledne nás opět přivítalo deštěm, ale naštěstí trval jen několik minut a pak jsme se mohli vydat na volejbal. I když jsme ho měli plánovaný proti družstvu číslo 2, trávili jsme většinu času s osvětlením základů a nakonec si zahráli jeden set, který jsme vyhráli!

 

Jako poslední zaměstnání jsme dostali tábornické dovednosti. Obecně se nejedná o nejoblíbenější zaměstnání, ale my spojili příjemné s užitečným a splnili některé bobříky. Prvním byl bobřík záchrany, kde jsme si procvičili základy první pomoci a chování v krizových situacích, které mohou v reálném životě nastat. Druhým byl bobřík zručnosti, který bylo možné získat za práci s mapou nebo za vázání uzlů. Posledním dnešním úkolem bylo našití získaných bobříků na naše šátky, a musím uznat, že klukům to šití opravdu jde!

 

K večeři jsme měli Čínu, nemyslím tu zemi, ale jídlo. Všem moc chutnalo a nic nezbylo! Musím říct, že naši kuchaři odvádějí velice chutnou práci.

 

Za družstvo číslo 3 vedoucí Ivan


6.7.2022

Ahoj všichni,
 
poté, co jsme se včera dozvěděli, že dneska máme službu, tak jsme dnešní den museli zahájit trochu dříve, abychom hlídali naše spolutáborníky, a také proto abychom jim přichystali snídani. Ranní déšť, tak ten nás nezastavil. Měli jsme medovémáslo, mňam. Poté jsme našim vedoucím pomáhali s úklidem tábora. Doma už budu vědět, jak si mám uklidit pokoj. Pak jsme připravili talíře na polévku a mohli jsme začít obědvat. Měli jsme boloňské špagety. Po obědě nás čekalo překvápko. V jídelně se otevřel krámek a my jsme si mohli koupit něco na zub. Potom, co jsme si pochutnali na nových dobrůtkách, tak jsme pokračovali v hlídání našich kamarádů a přitom jsme zaslechli, že by se v noci měla konat bojavka. Naštěstí, nás pokojíčkových, se toto netýká, takže můžeme v klidu spát a těšit se v dalších dnech na pohádkový les.
 
Tak dobrou
Družstvo číslo 6

5.7.2022

Ahoj, ahoj,

 

dneska jsme se probudili do deštivého rána. To nás ale nezastavilo v našich aktivitách. Po snídani jsme si dali pohov, kdy jsme si poklidili stany a pokojíčky. Paní zdravotnice, která boduje úklid, z nás měla radost. V druhé půlce dopoledne si pro nás vedoucí připravili kvíz, který se týkal otázek zeměpisu, dějepisu, srandovních otázek z tábora, a dokonce i Jestřába, čili Jaroslava Foglara. Součást kvízu byly i hudební ukázky. K obědu si pro nás kuchaři připravili výborný slepičí vývar a kuře s bramborem.

Polední klid jsme měli zkrácený, protože nás čekala jedna z nejtěžších částí celotáborové hry, orientační běh. Po smíšeňácích jsme vybíhali do okolí tábora, kde byla připravena stanoviště s úkoly. Například jsme museli hledat schované předměty v prostoru lesa na časový limit, rozluštit morseovku, počítat prkénka na mostě u tábora a další zajímavé rébusy a hádanky. V cíli nás čekala zasloužená odměna v podobě krupicové kaše a zaslouženého odpočinku.

Těšíme se, co náš bude čekat zítra.

Tomáš a kluci z družstva číslo 4


4.7.2022

Ahoj všichni,

 

ráno po protančené diskotéce se nám vůbec nechtělo ven z postelí, není to však nic, co by nespravila výborná snídaně.

My, holky z družstva číslo 15, jsme náš den začaly atletikou, abychom si pěkně zkusily všechny soutěžní disciplíny před táborovou olympiádou. Šlo nám to opravdu dobře, po svačině jsme si udělaly menší kreativní chvilku se šitím knoflíků na naše skautské šátky. Některé z nás to dokonce zvládly úplně samy a vysloužily si tak bobříka zručnosti.

Po obědě následoval polední klid, o kterém jsme poctivě odpočívaly, protože nás čekala pálkovaná s družstvem číslo 14. Hned zkraje tábora jsme se naučily pravidla, takže se hra opravdu povedla a bavila nás.

K večeři jsme všichni měli bramborovou kaši a řízek (jupí!), fronta na přídavky byla opravdu dlouhá, kuchaři byli rádi, že všem chutnalo.

Osobní volno se neslo v duchu fotbalu, vedoucí hráli proti nejstarším klukům. V první polovině to pro kluky vypadalo dost nadějně, ta druhá vyústila ve větší střeleckou přehlídku vedoucích, pro které celý zápas nakonec dopadl vítězně. Je však nutné podotknout, že kluci nám to rozhodně nedali zadarmo, byli opravdu skvělí a tribuna plná nadšených diváků.

A to je vlastně všechno. Dnešek byl vcelku rozmanitý, plný dobrého jídla a zábavy. Jak se máte doma vy? Doufáme, že dobře, pokud nám chcete napsat, můžete poslat e-mail na adresu info@taborvledci.cz nebo napsat pohled. Budeme moc rádi!

 

Pac a pusu bez rámusu posílají
Viki, Anička, Barča, Vaneska, Kája, Máňa, Tami, Sofča a jejich vedoucí Kája

 

P.S. Posíláme do světa první video a fotky z dění v táboře

 

 

 


3.7.2022

Ahoj Všem,

dnešní ráno jsme jako každou naší neděli začali vánočkou a kakaem. Moc jsme si pochutnali a nabrali síly na první letošní celotáborovou hru – logiku. Ve smíšených družstvech jsme se snažili vyluštit šifru, pomocí různých úkolů. Nejlépe si vedli Lišáci, kteří se tímto vítězstvím dostali do vedení. Nicméně všechny týmy předvedli skvělé výkony a je už teď vidět, že o celkovou výhru to bude velký boj. Zároveň jsme vymýšlely pokřiky, kterými se budeme povzbuzovat do dalších a ještě lepších výkonů.

Po intelektuálně náročném dopoledni jsme doplnili energii vývarem a vepřo-knedlo-zélem. Všechny dojmy jsme zpracovávali přes odpolední klid, kdy si i část družstev přišívala na šátky své první „knoflíkové“ bobříky.

My holky z družstva 14 jsme si v rámci odpoledního programu povídaly o tábornických dovednostech, co dělat, když se ztratíme, jak se zachovat, když se zraníme, jak se staví stan a dokonce jsme se i naučily pracovat s buzolou. Nechyběla sladká sváča, po které jsme se hned vrhly na další sportování. Tentokrát jsme si vyzkoušely, jak se hází a dribluje s basketbalovým míčem. Moc nám to šlo a příště už si můžeme klidně zahrát jako profesionálové.

Celý den nám svítilo sluníčko, tak snad nám takové počasí dlouho vydrží. Už se blíží konec dne, který dnes výjimečně nepřinese osobní volno, ale naší první letošní a pořádně protančenou diskotéku. Tak se teď po těstovinovém salátu, který byl k večeři, pomalu převlékáme do slavnostního, češeme vlasy a procvičujeme taneční kreace. Pak hned unavení zalezeme do spacáků a budeme spát až do rána s těmi nejhezčími sny, které se zdají jen po užitém dni.

Tak dneska už DOBROU NOC! My se ozveme zase zítra.

Lenka a holky z družstva číslo 14.

 


2.7.2022

Zdravíme všechny doma!
 
Dnes jsme se probudili do slunečného a krásného rána. Po sladké snídani jsme byli svoláni k ohništi a zhlédli scénku, kde jsme se dozvěděli bližší detaily ohledně celotáborovky. Zároveň nás vedoucí rozřadili do jednotlivých smíšeňáků a přiřadili ke kapitánům. Zbytek dopoledne jsme se věnovali sportovním aktivitám, u kterých nám pěkně vyhládlo a tak jsme upalovali na oběd. 
 
Odpolední program plný sportů naše družstvo završilo pořádnou koupačkou v Sázavě!
 
Když se blížil čas večerky, tak nás opět svolali k ohništi, kde jsme viděli druhou scénku. Hlavní vedoucí Rikitan nám vyprávěl u táboráku příběh o Royovi a třinácti bobřících, které jako on budeme po dobu tábora sbírat.
 
Teď už ležíme všichni v postýlkách a těšíme se na zítřejší celotáborovou hru! ?
 
Zdraví Pája a družstvo č. 9!! ?

1.7.2022

Zdravíme všechny domů,

potom, co jsme v pořádku dorazili do tábora, jsme si vzali svá zavazadla a vyrazili společně se svým vedoucím do stanů a pokojíčků. Někteří z nás si hned vzali míč a šli si zakopat a proběhnout se. Po menším obědě, kdy jsme měli skvělou bramborovou polévku s chlebem, jsme vyrazili po družstvech na obhlídku kolem tábora. Zahráli jsme si i seznamovací hry, abychom se lépe poznali. Proběhl první nástup, takže jsme poznali ostatní vedoucí a připomněli si pravidla tábora. Po večeři začalo pršet, takže jsme se všichni schovali a poslouchali písničky, které nám vedoucí Kája pouštěla do rozhlasu.

Byl to den plný nových zážitků. Teď už spíme ve svých spacácích a necháváme si zdát, co nás čeká zítra.

Za všechny táborníky

Zuzka

 


1.7.2022

Vážení rodiče,

dorazili jsme v pořádku. Teď vybalujeme a půjdeme na procházku po okolí.

Zuzka, hlavní vedoucí


27.6.2022

Naši milí táborníci,

tábor už je za rohem, a tak jsme vyrazili o víkendu na klasické stavění. Počasí nám příliš nepřálo, ale i tak jsme se nedali a tábor je postavený. Ve skladu máme navezené všechny potraviny a teď už ladíme jen detaily, abychom v pátek mohli odjet a nechat všechny starosti za hlavou ? Určitě vás zajímá s kým budete ve družstvu. To se dozvíte zde.

Tak u odjezdu ahooooj ?


18.5.2022

Letní sportovní tábor – LEDEČ 2022
Nová přátelství, spoustu zážitků a legrace – to vše nabízí náš dětský sportovní tábor s více než třicetiletou tradicí, který je určen pro děti školou povinné (6-15 let) v krásném prostředí Foglarovy Sluneční zátoky. Zbývají nám už jen poslední místa – 6 míst pro holky a 5 pro kluky na letošní ročník tábora!
• Odjezd 1.7.2022 z Prahy • Příjezd 16.7.2022.
Přestože je tábor organizován převážně jako sportovní, jeho součástí je celotáborová hra, při které se děti společně ve smíšených družstvech rozvíjejí v dovednostních a kreativních soutěžích. Nechybí zpestření v podobě táborové olympiády a dvoudenního putovního výletu s přespáním v lese, diskotéky, noční bojovka pro starší děti, pohádkový les pro nejmenší a mnoho dalšího. Kromě sportovního vyžití cena 6 200,- Kč zahrnuje: – dopravu autobusy z Prahy, – stravu (6x denně), – ubytování (děti do 8 let spí na pokojích ve zděné budově, starší děti ve stanech s podsadou). Areál je vybaven splachovacími záchody a sprchami s teplou vodou. Stravu nám připravuje zkušený kuchyňský personál. Během dne je zajištěn pitný režim (voda/šťáva). Přihláška zde!
Těšíme se na vaše přihlášky!


Brigáda 2022

Naši milí táborníci,
 
o víkendu jsme jeli do Sluneční zátoky na tradiční táborovou brigádu. Měli jsme pěkně napilno. Brousila se a natírala se hlavní budova, uklízela se střecha, dělal se nový chodníček k záchodům, plelo se a opravovalo se molo, takže teď máme fungl nové sudy. Vyšlo nám i krásné počasí, takže jsme se dokonce opálili.
Tábor se kvapem blíží a přípravy jsou v plném proudu. Pokud ještě o někom víte, kdo by chtěl jet s námi, tak máme poslední volná místa!!! 
Už někdo vyluštil indicie k celotáborové hře?
Fotky z brigády zde.
 
Užívejte květnové dny!
Vaši Hujeři

Aktuální stav

Zdravíme všechny,

chcete získat nová přátelství, spousta zážitků a legrace? Tak neváhejte s odesláním přihlášek! Máme poslední volná místa (10 míst pro holky a 12 pro kluky) na letošní ročník tábora!
Přihlášku si můžete stáhnout zde.

Hujeři

 


14.3.2022

Ahoj, ahoj, ahoj,
 
hlásíme, že se kapacita tábora rychle plní. K dnešnímu dni máme přihlášených 120 dětí. Zbývá 25 míst pro holky a 18 míst pro kluky. Přípravy jsou v plném proudu! Každým dnem můžete očekávat první šifru, která se bude týkat celotáborové hry ?
Mějte se krásně!
 
Vaši Hujeři

27.1.2022

Naši milí táborníci,
 
je to tu! Spouštíme přihlášení na letošní ročník tábora. Potřebné dokumenty si můžete stáhnout zde.
Přihlášku společně se zdravotním posudkem posílejte oskenované na táborový email info@taborvledci.cz.
Začali jsme se scházet na pravidelných táborových schůzkách, kde jsme se pustili pilně do příprav. Můžete se těšit i na novou celotáborovou hru! ?
Přejeme všem hlavně hodně zdraví.
 
Vaši Hujeři

Tábor 2022

Milí táborníci,

během týdne se můžete těšit na zveřejnění přihlášek pro tábor 2022.

Zuzka, hlavní vedoucí